Páťáci osmí v kraji

V pátek 2. června hostila sportovní hala v Hostinném krajské finále ve florbalu. Naši kluci si vybojovali právo účasti na jaře, když vyhráli okresní finále. Na kraji se sešla velmi silná konkurence. Kluci po hřišti lítali, snažili se, ale na více než konečné 8. místo to nestačilo. Ve skupině jsme skončili smolně na třetím místě, když nás půl minuty dělilo od bojů o medaile. Stačilo porazit loňského finalistu celorepublikového finále, kluky ze ZŠ Cerekvice nad Bystřicí. Jenže těsně před koncem utkání se po našem nedorozumění před vlastní brankou podařilo soupeři vyrovnat a právě na náš úkor postoupit do semifinále.

V utkáních o konečné umístění už chyběla motivace a hlavně ubylo sil. Hrát na takto vrcholném turnaji pouze se šesti hráči se prostě nedalo L Škoda, že na škole není více takto talentovaných chlapců, jako je právě těchto šest statečných z pátečního finále. Klukům děkuji za příkladnou a vzornou reprezentaci naší školy a těším se s nimi na další sportovní klání :-)

Mgr. Karel Šiling