Odznak všestrannosti

V tělocvičně na ZŠ Mládežnická proběhlo okresní kolo Odznaku všestrannosti. Přes 120 dětí z celého Trutnovska soutěžilo v pěti disciplínách: hod medicinbalem, trojskok z místa, skákání přes švihadlo, kliky a driblink s basketbalovým míčem. Naše škola měla zastoupení v soutěži družstev, ve kterém jsme obsadili bronzovou pozici. V jednotlivcích se nejlépe vedlo chlapcům Sebastianu Čonkovi a Danielu Štanclovi, kteří ovládli kategorii ročníku narození 2010. Spolu s nimi postoupili do krajského kola, které se koná ve středu 17. května v Hradci Králové, Vojta Kocián (2011), Matěj Holan (2009), Hynek David (2013) a Kristýna Jelínková (2010). Těsně za postupovým místem, ale s medailí :-), skončily Andrejka a Julie Houtovy.

Všem 24 žákům reprezentujícím naši školu patří velké poděkování nejen za sportovní reprezentaci, ale zejména za slušné vystupování a bojovnost :-)

Zapsal: Karel Šiling

Fotografie a videa pořídila: Alice Linhartová