Okrsková kola ve florbale – postupují pouze děvčata

Dívky kat. IV.

Dívky odehrály úspěšný turnaj v tělocvičně ZŠ Mládežnická. Po vítězství 6:0 nad ZŠ a MŠ Pilníkov a 2:0 nad ZŠ Bernartice sice prohrály s favoritem nejen této fáze turnaje ZŠ Mládežnická 2:5, ale i tak si vybojovaly právo startu v okresním finále, které se bude konat v úterý 18. října ve sportovní hale v Hostinném.

Chlapci kat. IV.

„Starší kluci“ měli svůj turnaj ve sportovní hale ZŠ R. Frimla. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 škol. A byla to jedna velká bída :-( Po porážkách 0:1 od Žacléře a Kpt. Jaroše jsme v posledním utkání ve skupině prohráli 0:3 se Svobodou a bez vstřelené branky jsme jeli předčasně domů. Celkové 10. místo je určitě zklamáním :-(

Chlapci kat. III.

Také „mladší kluci“ odehráli svůj turnaj ve sportovní hale ZŠ R. Frimla, tentokráte za účasti 9 škol. A vedli si o maličko lépe než starší kluci. Ve skupině nejprve prohráli 1:4 s Bernarticemi, ale pak uhráli velmi cennou postupovou remízu 0:0 s kluky z Domků. Ve čtvrtfinále jim ale vystavili stopku hráči z pořádající školy R. Frimla (0:4). Konečné 7. místo bereme, na víc jsme asi opravdu neměli :-)