Pomezní Boudy 1.A a 1.B

Naši prvňáčci vyrazili společně 22. září na výlet směr Pomezní Boudy. Nemohli jsme se dočkat čtvrtečního rána, ale bohužel ne všichni se mohli z důvodu nemoci zúčastnit :-( Po příjezdu k infocentru Pomezní Boudy jsme se nejprve vydatně nasvačili, abychom se mohli vydat na cestu ke kostelu sv. Petra a Pavla v Dolní Malé Úpě. Na trase musely děti splnit osm úkolů, které bylo nutno nejprve nalézt. Všichni pozorně sledovali cestu, jestli náhodou nenajdou kruh vytvořen z přírodnin a šipku směřující k danému úkolu. Po zdárném splnění jsme pokračovali dále.

Od kostela jsme se vydali po asfaltové silnici k cíli ve Spáleném Mlýně, kde na nás čekal autobus. Cestou dolů čekalo pro děti jedno překvapení, které si zasloužily za splněné úkoly. Permoníci zde ukryli poklad a můžu napsat, že byl nalezen :-)

Výlet jsme si moc užili a společně strávený čas nám dal prostor vzájemně se poznat i v jiném než školním prostředí :-)

Mgr. Kateřina Kuželová