Přespávačka ve škole 7.A

V pátek 21.10. měla 7.A přespávačku ve škole. Sedmáci se na noc ve své třídě moc těšili, vymýšleli, co si vzít s sebou, aby si noční dovádění co nejvíce zpříjemnili! Bylo neuvěřitelné, co ve třídě vyrostlo – přístřešky s osvětlením, spací „boxy“ apod.

Když nastala hodina „H“ a šťastní rodiče předali ještě šťastnější děti ve škole, začal kolotoč zábavy a řádění! Nejdříve si šli sedmáci vyzkoušet do tělocvičny snad všechny možné tělocvičné pomůcky, zahráli si fotbal, badminton, skákali do výšky, skákali přes švihadlo… Když byli unavení a venku se setmělo, začala dlouho očekávaná hra na schovávanou, kdy bylo možné využít téměř všechny prostory školy! Pravidla byla ale taková, že vše musí probíhat ve tmě a svítit se mohlo pouze baterkou! Tahle hra vydržela příšerkám ze 7.A až do ranních hodin!!!!! Jedinou pauzičku si děti udělaly na jídlo, které nám přivezly rozvážkové služby.

Ráno, když byla třída uklizená, zásoby výborných buchet od maminek snědené a spacáky s velkým úsilím sbalené, si rodiče postupně vyzvedávali nevyspalé, pobledlé a motající se děti – nutno podotknout, že nejeden rodič se tomu od srdce zasmál :o)

Spaní ve škole jsme si moc užili, ale nikdo neví, kdy na to bude mít paní učitelka zase sílu :o)))

Mgr. Tereza Koubová