ŠKOLNÍ PSYCHOLOG

Školní psycholožka poskytuje poradenské služby žákům a rodičům v oblastech výukových, vztahových, osobních a výchovných problémů, budoucího směřování žáků i v dalších oblastech.

Školní psycholog: Mgr. Anna Slavková

Konzultační hodiny:

Minimální přítomnost ve škole:

Liché pondělí: 7:30 - 14:00

Úterý: 7:30 - 14:00

Pátek: 7:30 - 14:00

Přítomnost v kanceláři:

Liché pondělí: 7:40 - 8:00

Úterý: 7:40 - 8:00, 9:40 - 10:00, 13:00 - 14:00

Pátek: 7:40 - 8:00, jiný termín po domluvě

Změny přítomnosti v říjnu:

V úterý 3.10. a v úterý 17.10. nebude školní psycholožka přítomna.

Ve čtvrtek 5.10. bude školní opsycholožka přítomna.

NÁPLŇ PRÁCE ŠKOLNÍHO PSYCHOLOGA:

Školní psycholožka poskytuje poradenské služby žákům a rodičům v oblastech výukových, vztahových, osobních a výchovných problémů, budoucího směřování žáků i v dalších oblastech. Spolupracuje s pedagogy ve škole i s externími organizacemi. Realizuje preventivní a intervenční programy ve třídách a provádí diagnostiku třídních kolektivů. Při spolupráci se školní psycholožkou se žáci kromě rozhovoru mohou setkat také s prací s terapeutickými kartami, kresebnými metodami, relaxací nebo pracovními listy.

Školní psycholožka je ve škole pravidelně přítomna v pondělí lichého týdne, v úterý a v pátek. Může však docházet ke změnám v konzultačních dnech. Konzultaci je tedy vhodné si předem domluvit. Žáci si mohou setkání domluvit osobně v pracovně školní psycholožky nebo prostřednictvím rodičů či třídního učitele. Rodiče mohou využít níže uvedené kontakty. Žáci ani rodiče za konzultace u školního psychologa nic neplatí. Kontaktovat školní psycholožku můžete i v případě, že si nejste jistí, zda Vaše téma patří do oblasti činnosti školního psychologa.

Kontakt: tel.: 778 753 680, slavkova@zsnachtu.cz

Mgr. Anna Slavková