Vánoční ZOO

V pátek 9. 12. jsme s žáky 6.A, 7.A, 7.B a 8.A vyrazili nasát vánoční atmosféru do vyzdobené Zoo Dvůr Králové nad Labem. S žáky jsme při vstupu ozdobili stromeček předem připravenou vánoční ozdobou a poté jsme si už užívali dopolední prohlídku zoo bez davů lidí. Žáci měli možnost ve skupinkách v rámci prohlídky vypracovávat pracovní listy. Po vypracování a zjištění šifry dostali na určitém místě razítko, které potvrzovalo splnění a pasovalo žáky na správné výzkumníky safari.

Všichni si výlet moc užili a každého zaujalo něco jiného. Některým se nejvíce líbily opice, jiným gepardi, některé zaujaly želvy. Jiní vzpomínají především na jídlo v místní restauraci nebo na cestu autobusem. V každém případě si dovolujeme říct, že se den vydařil na jedničku a zase jsme se o trochu přiblížili Vánocům.